CONTANCT Us

NA TELEFONONI

+ 86-755-83366906

Dispozicion AT 09:00 ME 18:00, Pekin Koha.
Ne po shohim përpara për thirrjen tuaj me entuziazëm.

DËRGO POSTË

pawn611@pakite.com

Nëse keni ndonjë pyetje duhet të konsultohen,
ju lutem na dërgoni një email dhe ne do t'ju përgjigjen brenda 24 orëve.

331

MIRESEVINI

Shenzhen, China

12 Floor, 6 Building, Nankeng, Wuhe Road,
Longgang Qarkut, Shenzhen, Guangdong, China

WhatsApp Online Chat !