Rreth Pakite

Rreth Pakite

Shenzhen PAKITE Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2008, e cila është një konsumator produkteve elektronike zhvillues dhe prodhues me "Marketing, zhvillimin, prodhimin, Blerje, Sales, Shërbimi".
takim

takim

PAKITE ka qenë e angazhuar në 2.4GHz / 5.8GHz Device Digital STB Wireless Sharing, 2.4GHz / 5.8GHz Wireless AV dërguesit, Wireless IR Remote Extender, Wireless HDMI Video Sender, pajisje kontrolli zgjuar ...
të punës

të punës

PAKITE ka qenë e fokusuar në të ekipit zhvillimin dhe produkt risi dhe zotëruar teknologji thelbësore dhe kontrollin e cilësisë së produkteve nëpërmjet disa vite në zhvillim dhe akumulimit.
Duke testuar

Duke testuar

"PAKITE" konsiderohet si markë e famshme në Multimedia zonën e produkteve të konsumit, të cilat produkte janë shitur në të gjithë fjalën dhe vëllimi i shitjes është një top.
Udhëtim

Udhëtim

Çdo e katërta PAKITE organizon një turne në grup për të nxitur ndjenjat e të gjithëve.
Feste ditelindje

Feste ditelindje

PAKITE mbajti një parti të madhe ditëlindjen për stafin.
WhatsApp Online Chat !