Contanct нас

Јавете ни се

+ 86-755-83366906

ДОСТАПНИ во 9 часот да 6ЧАСОТ, Пекинг време.
Ние сме во потрага очекуваме да вашиот повик со ентузијазам.

Прати е-пошта

pawn611@pakite.com

Ако имате било какви прашања треба да се консултираат,
ве молиме пратете ни е-мејл и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

331

ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Шенжен, Кина

12 кат, 6 зграда, Nankeng, Wuhe патот,
Окружниот Longgang, Шенжен, Гуангдонг, Кина

WhatsApp Online Chat !