за Pakite

за Pakite

Шенжен PAKITE технологија копродукции, Ltd е основана во 2008 година, која е електроника производи Инвеститорот и производителот со "маркетинг, развој, производство, набавка, продажба, сервис".
Средба

Средба

PAKITE е посветена на 2.4GHz / 5.8GHz Дигитални безжични СТ споделувањето на уредот, 2.4GHz / 5.8GHz безжичен AV испраќачот, Безжичен инфрацрвен далечински Extender, HDMI безжичен Видео Испраќач, Smart уред за контрола на ...
Работно

Работно

PAKITE е фокусирана на тимот е во развој на производи и иновации и совладале основни технологија и контрола на квалитетот на производите преку неколку години "развој и на акумулацијата.
тестирање

тестирање

"PAKITE" се смета за познатиот бренд во производите за широка потрошувачка област Мултимедија, кои производи се продаваат во целиот збор и обемот на продажбите е врвот еден.
Патување

Патување

Секој квартал PAKITE организира група турнеја за промоција на чувствата на сите.
Роденденска забава

Роденденска забава

PAKITE одржа големата роденденска забава за вработените.
WhatsApp Online Chat !